O nas

Gdy szukam mebli zaczynam od FAVI.

Historia FAVI rozpoczęła się w 2015 roku od pomysłu, aby wybór mebli w Internecie był łatwy, inspirujący i dostępny dla każdego. Na FAVI znajdziesz szeroką gamę opcji, spośród setek sklepów internetowych oferujących w jednym miejscu meble i dekoracje do pięknie umeblowanego domu.

FAVI - wyszukiwarka mebli

FAVI nie jest sklepem, jest wyszukiwarką. Nie sprzedajemy produktów bezpośrednio, ale za pomocą jednego kliknięcia umożliwiamy Ci dostęp do wybranego produktu bezpośrednio ze sklepów internetowych jednego z naszych partnerów na FAVI, gdzie możesz sfinalizować zakup.

Dołącz do nas w podróży pełnej odkryć, inspiracji i stylu. Razem sprawimy, że każde wnętrze będzie choć trochę piękniejsze.

Dlaczego warto wybrać meble na FAVI.pl?

Szeroki wybór

Najszersza oferta mebli w jednym miejscu pozwala zaoszczędzić czas, dzięki czemu nie musisz szukać gdzie indziej i odwiedzać poszczególnych salonów meblowych.

Nacisk na jakość sklepów internetowych

Ważne jest dla nas, aby oferować produkty wyłącznie z godnych zaufania sklepów internetowych, które zapewniają wysoką jakość towarów i obsługi klienta. Dlatego przykładamy dużą wagę do sprawdzania ich jakości na początku i w trakcie naszej współpracy z nimi. Pomagają nam w tym programy takie jak FAVI Extra, które zawierają recenzje produktów i sklepów.

FAVI jest liderem w segmencie mebli i dekoracji w europejskim internecie

9 krajów, w których działa FAVI

5,8 mln+ produktów w magazynie

77 tys.+ zamówień przetwarzanych co miesiąc

2100+ zadowolonych partnerów

18 mln+ miesięczna liczba wizyt klientów u naszych partnerów